Ünlü oyuncuyu etkilemek için uçaktan bile atlamış! ‘Geceyi bıçak fırlatarak geçirdik’

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Dünyaca ünlü oyuncu Angelina Jolie ile İngiliz meslektaşı Jonny Lee Miller, rol aldıkları 1995 tarihli ‘Hackers’ (Bilgisayar Korsanları) filminin setinde tanışmıştı. 1996 yılında evlenen ikili, sadece 18 ay sonra ayrılmış; boşanmaları 2000 yılında resmen sonuçlanmıştı. Evlendiklerinde Jolie 21, Miller ise 24 yaşındaydı.

Geçtiğimiz günlerde ‘Radio X’ adlı podcast programında Jolie ile henüz flört ettikleri bahseden 51 yaşındaki Miller, birlikte Güney Kaliforniya’daki bir paraşüt okuluna yaptıkları sürpriz ziyaretle ilgili konuşarak; güzel oyuncuyu etkilemeye çalışırken ‘biraz ileri gittiğini’ itiraf etti.

“ANGELINA ADINDA GENÇ BİR KADINLA AŞK YAŞIYORDUM”

“Angelina adında genç bir kadınla aşk yaşıyordum ve bir gün bana, ‘Bu hafta sonu heyecan verici bir şeyler yapalım’ dedi” şeklinde konuşan ünlü isim, şöyle devam etti:

Bana, ‘Neden Los Angeles’ın hemen dışındaki Hemet’e gidip bir uçaktan atlamıyoruz?’ diye sordu. ‘Evet, tabii ki kulağa harika geliyor!’ dedim. Angelina çok soğukkanlıydı, korkusuz bir kadındı. Sonuç olarak uçaktan atladık ve yalan söylemeyeceğim, bunu korkunç buldum. Ama yine de onu etkilemek için yaptım.

“ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ HAVA RÜZGARLIYDI”

Miller, böyle bir şeyi tekrar yapıp yapmayacağı sorulduğunda ise “Hayır! Yani aslında üç kez atlayış yaptık, her atlayışta biraz daha teknik şeyler yaptığınız bir program uyguladık ve sonra solo atlayış için antrenman yaptık. Ama şükürler olsun ki hava çok rüzgarlıydı, bu yüzden solo atlayışı yapmadık” açıklamasında bulundu.

Programın sunucusu Johnny Vaughan, oyuncunun bu anlattıklarının ardından Jolie ve Miller’ın geçmişte Orta Amerika’ya yaptıkları bir gezi sırasındaki ‘tuhaf alışkanlıklarına’ ilişkin kendi anısını hatırladı.

GECEYİ BIÇAK FIRLATARAK GEÇİRMİŞLER

“Birlikte Kosta Rika’ya gittiğimiz zamanı hatırlıyorum, bu konuda ne kadar endişelendiğimi sana hiç anlatmadım” diyen Vaughan, şöyle devam etti:

Gittiğimiz yerde nedense kokteyl malzemelerini kesen bıçak tezgahın üzerindeydi. Bıçağı alıp fırlattın ve ben de sana ‘Nasıl oluyor da bıçak fırlatmayı biliyorsun?’ diye sordum. Sen de aynı kadının adını söyleyerek; ‘Angelina ile bir Western filminde oynuyorduk ve otel odasında tüm gecemizi akşamı birlikte bıçak fırlatarak geçirdik. Karton bir kutunun içine koyduğumuz yorganı odanın bir ucuna çekerdik ve bıçaklarımızı fırlatırdık’ dedin. Angelina havalı bir kızdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir