Serkay Tütüncü’den Acun Ilıcalı’ya cevap: Kapında iş dilenecek kadar karaktersiz değilim

Acun Ilıcalı, konuk olduğu Nur Tuğba Namlı’nın YouTube programında “‘Survivor’a keşke almasaydım’ dediğiniz kimse var mı?” sorusuna “Nankör insan, kansız adam sevmem” yanıtını verdi. Ilıcalı’nın, isim vermeden bahsettiği kişinin 2016 Survivor finalisti ve şimdilerde oyunculuk yapan Serkay Tütüncü olduğu öne sürüldü.

‘KANSIZ DEĞİLİM ACUN ABİ’

Ilıcalı’nın açıklamalarının ardından Tütüncü de sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Tütüncü, “Yıllardır televizyon programları yapıyorsun, yapımcılık yapıyorsun… Kanal sahibisin falan… Senin programına gelip varını yoğunluğu koyan yarışmacılara yarışmacına kansız diyorsun… Ne kadar ayıp yaptığın… Kansız değilim Acun abi…” dedi.

‘BEN ORAYA GELMEK İÇİN KİMSEYE YALVARMADIM’

Tütüncü, açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“Çok şükür kapında iş dilenecek kadar da karaktersiz değilim… Röportajım sonrası telefon konuşmamızı da gayet net hatırlıyorum… Nedenlerini sana güzel bir dille anlatmıştım ve birçoğunda haklı olabilirsin kaçırmış olabiliriz demiştin… Para Bende’yi de Survivor görüntülerini izlemediğim dönemde kabul etmiştim… Bilseydim o kadarını emin ol kabul etmezdim… Bunu da telefonda sana söylemiştim ama yine dinlememişsin belli ki… Sana el pençe divan olmak gerekiyor sanırım kansız olmamak için… Ben hiçbir zaman onlardan olmadım. Kusuruma bakmayacaksın… Ben oraya gelmek için kimseye yalvarmadım, internetten başvurdum elemelere geldim seçildim Ve sonuna kadar da yarıştım ve bitti kariyerimi All Star şampiyonu üzerine kurmadığım için özür dilerim ya gerçekten, Survivor ile ilgili detayları girmeyeyim Bence iyice canınız sıkılmasın Hadi eyvallah…”

Yarışmadan sonra TV8’de program yapan Tütüncü, şimdilerde de FOX TV’de yayımlanan Kirli Sepeti dizisinde başrol oynuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir